Szukaj Strona Główna   Wszystkie felietony   Kontakt   Napisz Felieton   Regulamin
Kategorie
Codzienność (255)
Kultura (51)
Media (151)
Obyczaje (211)
Ona-On (79)
Polityka (211)
Społeczeństwo (320)
Sylwetki (40)
Inne (299)
Poczekalnia (1750)

Subskrypcja
Powiadamianie o nowych felietonach:


Reklama

Ostatnio komentowane
Abonament telewizyjny - za co? (03-09-2016 05:37)
Abonament telewizyjny - za co? (28-08-2016 04:47)
WOŁYŃ 72 ROCZNICA (28-08-2016 04:09)
Już Święta! (28-08-2016 04:05)
Komedia czy tragedia - lekarz nie zając, nie ucieknie (17-06-2016 08:02)

Zaloguj się
Login:
Hasło:
zarejestruj się

Perfumeria internetowa
Domzapachow.pl - perfumeria internetowa

Najpłodniejsi autorzy


Trójkąt
Trójkąt

Każdy w życiu ma jakieś wątpliwości, pytania, dylematy. Tak było od zawsze i będzie nadal. Dzięki temu możliwy był postęp. To dzięki ludzkiej ciekawości żyje nam się coraz lepiej, coraz więcej wiemy o sobie, o świecie. Tylko, że tak naprawdę wielomilionowa ludzkość żyjąca przez te kilka tysięcy lat zawdzięcza to wszystko raptem garsce ludzi...Wielcy filozofowie, matematycy, wynalazcy, uczeni. Tak niewielu zrobiło tak wiele dla wielu... Kim przy nich jest ktoś taki jak ja, który też ma swoje dylematy, pytania, wątpliwości? Jak jestem mały przy nich z tymi swoimi pytaniami. A iluż jest takich jak ja? Ale co mam zrobić? Mnie, szaraka, dręczą przyziemne sprawy nie mniej niż Kopernika ruch Słońca względem Ziemii, czy tam odwrotnie... Pewnie powinienem z rozdziawioną japą gapić się w niebo w poszukiwaniu nowej galaktyki, albo przekopać saperką ogródek w poszukiwaniu nieznanego gatunku dinozaura, lub zrobić coś pożytecznego i ważnego dla ludzkości, dla następnych pokoleń tak, bym znalazł się we wszystkich encyklopediach, by nazywano moim imieniem szkoły, ulice, a nawet ronda w miastach. Jest mi wstyd, że moje problemy są tak "lekkie", nieistotne. Ale dla mnie są ważne! To one zajmują mój umysł i nie dają mi spokoju, a nie jakieś sprawy rangi międzynarodowej. A może to nie są wcale sprawy niższej rangi? Na pewno nie dla mnie. Przecież mógłbym żyć nie wiedząc nic o istnieniu np. planety Jowisz i co? Coś by się stało? Byłbym mniej szczęśliwy? Przecież o wielu rzeczach które istnieją, nic nie wiemy i jakoś żyjemy? Widocznie jedni odpowiadają na pytania za co później otrzymują Nobla, a inni żyją swoimi sprawami i one są dla nich ważniejsze niż brakujące ogniwo teorii Darwina... Dam przykład takiej sprawy, która męczy mnie od bardzo dawna, a która pewnie innym wyda się śmiesznie błaha, czy wręcz głupia. Sprawdźmy.

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego na drzwiach damskiej toalety widnieje kółko, a na męskiej trójkąt? Czy to czysty przypadek, czy przemyślana decyzja? Rzadko to mi się zdarza, ale jednak czasem korzystam z publicznej toalety i zawsze nim do niej wejdę mam ten sam dylemat; męska to kółko, czy trójkąt? Potrzebuję chwili, by w myślach powiedzieć sobie "dziura to dziura" i dopiero wówczas mam pewność w które drzwi wejść. Oczywiście w te z trójkątem. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale trójkąt zawsze mi się kojarzy z pewną częścią kobiecego ciała i w pierwszej chwili wydaje mi się, że to jest właśnie toaleta damska i mam ochotę wejść w drzwi z kółkiem... Kiedyś, bardzo "przypilony" potrzebą nie zdążyłem powtórzyć swojej regułki i zdarzyło mi się wejść do damskiej toalety... Miałem szczęście, że trafiłem na niską kobietę. Jej pięść nie dosięgnęła mojej szcęki, obiła jedynie bark. Od tamtego zdarzenia już zawsze powtarzam w myślach swoją regułkę nim wejdę do toalety, bo wiem, że następnym razem mogę trafić na np. koszykarkę, a wówczas mogę dostać cios prosto w szczękę. A jak dłoń będzie przyozdobiona pierścionkami? Ale dlaczego ktoś wymyślił sobie na drzwiach męskiej toalety trójkąt? Może jednak moje skojarzenie go z intymną częścią ciała kobiety to dobry trop? Dlaczego?

Toaleta męska to miejsce gdzie facet wchodzi za potrzebą i aby zrealizować swój zamiar musi wykonać pewne czynności, które nie rzadko wymagają niezłego talentu manualnego... Wszyscy panowie wiemy, że potrzeby zaspokajamy angażując do tego przednią, lub tylną część ciała. Tę pierwszą jak panom wiadomo, a paniom niekoniecznie, faceci zaspokajają stojąc, a tę drugą siedząc. W tych sprawach kobiety są bardziej zuniwersjonizowane...( jest w ogóle takie słowo, czy jednak coś wynalazłem?) No dobrze ale o co chodzi z tym trójkątem?... Każdy facet ma inną budowę. Jeden jest wysoki, drugi niski, inny jest gruby itd. Jeżeli chodzi o "instrument" który służy facetowi do zaspokajania potrzeby na stojąco, to tutaj są również duże dysproporcje. Słyszałem o przypadkach ( na szczęście tylko słyszałem...) kiedy po rozpięciu rozporka są problemy ze znalezieniem "instrumentu", co przy naglącej potrzebie może nie być wcale śmieszne... W butach może potem chlupać... A co, jeżeli nawet po znalezieniu "owego" nie można go chwycić ze względu na mizerne rozmiary? Użyć pensety? A jak ktoś obok właśnie też oddaje swoje płyny? Może poprosić o pomoc?

I tu właśnie dochodzimy do sedna sprawy! Jak wiadomo u każdego zdrowego mężczyzny sama myśl o "damskim trójkącie" powinna spowodować, że nawet najmniejszy "instrument" powiększy się na tyle, że penseta nie będzie potrzebna i wcelowanie do pisuaru powinno się udać. Jest wprawdzie ryzyko, że panowie o zbyt bujnej wyobraźni mogą sobie zmoczyć grzywkę, ale to są raczej przypadki skrajne... Gorzej, kiedy wyobraźnia zadziała w przypadku kiedy się chciało zaspokoić potrzebę na siedząco... Zwłaszcza hojnie obdarzeni przez naturę mogą mieć problem... Gdy się wypełnią ciała jamiste, "instrument" na baczność uniemożliwi siad na deskę .Trzeba będzie celować wisząc w powietrzu, a jak ktoś ma słabe nogi...

A więc czy trójkąt na męskiej toalecie to przypadek, czy nie? Czy moja teoria ma sens i czy w ogóle warto było czytać aż tak daleko? Najgorsze, że to nie koniec moich dylematów związanych z toaletą... Dręczy mnie jeszcze pytanie : dlaczego na damskiej toalecie jest kółko? I wiecie co? Też mam na ten temat swoją, równie przebiegłą teorię... Ale o tym innym razem, jeśli jeszcze będzie okazja. Kończę bo muszę do toalety za potrzebą. Zaraz, gdzie ta moja penseta?

MaW-i
Ocena: 4,56, ilość głosów: 94, ilość wyświetleń: 11310
Oceń ten felieton:

Poleć ten felieton znajomemu


Komentarze

Komentarze do: Trójkąt
H8AwsZGEzeS
Wielkie towary z tobą, mężczyzna. Zakupy Designer | Sexy Biustonosz mam rzmioueć swoje rzeczy poprzedzającego i jesteś tak bardzo wspaniały. I rzeczywiście, jak co już zdobyte tutaj, Bardzo lubię to, co stwierdzają i sposf3b, w jaki to robisz. Sprawiasz, że przyjemne i nadal dbać o utrzymanie go inteligentny. Nie mogę się doczekać aby przeczytać o wiele więcej od ciebie. To jest naprawdę wspaniałe Zakupy Designer | Sexy informacje Bra.
Iv6MeFE8Uf
14-10-2015 03:13:27 PM

j0tEOaqhH0Ip
Wielkie towary z tobą, mężczyzna. Zakupy Designer | Sexy Biustonosz mam rmuiozeć swoje rzeczy poprzedzającego i jesteś po prostu bardzo wielki. Bardzo lubię to, co uzyskały tutaj, Bardzo lubię to, co stwierdzają i sposf3b, w jaki to robisz. Sprawiasz, że zabawny, a nadal dbać o utrzymanie to mądry. Nie mogę się doczekać, aby czytać dużo więcej od ciebie. To jest naprawdę wspaniałe Zakupy Designer | Sexy informacje Bra. http://oicfiorfxf.com [url=http://uwkbeownp.com]uwkbeownp[/url] [link=http://dwzgui.com]dwzgui[/link]
nptyuani
13-10-2015 03:36:40 AM

D1K0aNLGg4xj
Fantastyczne towary z tobą, mężczyzna. Zakupy Designer | Sexy Biustonosz mam rimzuoeć swoje rzeczy poprzedzającego i jesteś po prostu zbyt wspaniały. I rzeczywiście, jak co już zdobyte tutaj, Bardzo lubię to, co mf3wisz, i sposf3b, w jaki to robisz. Zrobisz to zabawne i nadal dbać o utrzymanie to inteligentny. Nie mogę się doczekać aby przeczytać o wiele więcej od ciebie. To jest rzeczywiście ogromny Zakupy Designer | Sexy informacje Bra.
B9nsu5Avi
12-10-2015 09:10:37 PM

uiCLGSJYf4GF
Wielkie towary z tobą, mężczyzna. Zakupy Designer | Sexy Biustonosz mam rmoizueć swoje rzeczy poprzedzającego i jesteś po prostu bardzo wspaniały. I rzeczywiście, jak to, co uzyskały tutaj, na pewno lubią to, co stwierdzają i sposf3b, w jaki to robisz. Sprawiasz, że przyjemne i nadal dbać o utrzymanie go mądry. Nie mogę się doczekać, aby czytać dużo więcej od ciebie. To jest naprawdę wielki Zakupy Designer | Sexy informacje Bra.
Aur5lNEz
11-10-2015 10:27:08 AM

Może....
Może to oznakowanie idze w tym kierunku: Kółko na damskiej bo kobiety posiadają okrągłe kształty, krągłości. Trójkąt na męskiej bo mężczyźni mają szerokie ramiona i wąskie biodra. Pozdrawiam!!
U;a
04-08-2013 12:46:51 PM

Pewnie ze warto.....
Oczywiscie ze bybo warto czytac do konca, juz dla samego smiechu, kocham sie smiac, przy twoim stylu pisanie i temacie... bylo sie z czego posniac...
Pozdawiam i przechodze do nastepnego
smutna stokrotka
09-01-2007 04:55:27 PM

Czyta się może i jednym tchem, ale styl i temat osobiście do mnie nie trafia ani nie bawi :]
Moze dlatego że już od przedszkola wpajano mi, że kołeczko to symbol toalety dla pań.
A tam poza tym to skojarzyło mi się z fragmentem "Kodu Leonarda da Vinci", gdzie opisana jest symbolika trójkąta i trójkąta odwróconego do góry nogami ;)))
Antiba
10-11-2006 04:39:40 PM

Ja też ...
Ja też nigdy nie wiem w które drzwi mam wejść, ale jeszcze w łeb nie dostałem i pensety nie używam...
Fajnie napisane, humorzaste
Janek
05-11-2006 07:08:44 PM

Jestem zniesmaczona...
Jestem zniesmaczona tematem felietonu, który mnie osoboście nieco krępuje, ale muszę przyznać, że styl Pana jest nienaganny. Bardzo dobrze napisane, zabawne, czyta się jednym tchem.
Katarzyna z Gorzowa
03-11-2006 08:49:20 PM

Co z tym kółkiem?
Od paru dni czekam w nadziei, że dowiem się co oznacza kółko na drzwiach damskiej toalety i nic. Koniecznie chcę się dowiedzieć co to kółko oznacza, bo obawiam się, że moje skojarzenie jest zbyt daleko idące...
Zbychu
30-10-2006 10:32:17 PM

Jednak można
Okazuje się, że można pisać świetnie rzeczy nie tykając w ogóle polityki. Więcej takich felietonów proszę!
Ślązaczka
17-10-2006 10:52:45 PM

Niezle
Dylemat jest latwy do rozwiazania, otoz: prosze sobie w myslach narysowac linie laczaca jadra i zoladz otrzymamy trojkat opisany na jadrach i zoladziu i tam nalezy wejsc, a kobietki, dla odmiany, niech sobie wyobraza linie laczaca jadra i zoladz i wyjdzie trojkat opizany na jadrach i zoladzi, i tam niech nie wchodza (jak wyobrazom sobie bardzo, to i wydalanie latwiejsze bedzie ;-) )

PS Dla wszystkich korzystajacych z publicznych WC:
Na stojaca wydalamy mocz TYLKO do pisuarow, muszla klozetowa sluzy do siadania obojetnie ktora czynnosc sie wykonuje (moze poza torsjami)!!! Tego wymaga kultura!!!
Pozdrawiam
PainterFromLondon
12-10-2006 10:22:48 PM

Jeszcze kólko
Od lat ludzkość gra w "kółko i krzyżyk". Z niejakim powodzeniem. Pozdrawiam
Henryk
12-10-2006 07:53:58 PM

warto było!
Jak zobaczyłam długość tej lektury, to chciałam zrezygnować z jej czytania. Ale warto było! Ciekawa teoria, muszę przyznać. Chętnie dowiem się dlaczego na damskiej toalecie jest kółko?
Anka z Radomia
12-10-2006 06:56:10 PM

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz do: Trójkąt
Tytuł
Treść
Autor
Wpisz tekst z obrazka:

Copyright by felieton.pl 2004. InetMedia - pozycjonowanie stron www, Linki, Felietony
Felieton.pl poleca: Hotele w krakowie, Cityinfo