Szukaj Strona Główna   Wszystkie felietony   Kontakt   Napisz Felieton   Regulamin
Kategorie
Codzienność (255)
Kultura (51)
Media (151)
Obyczaje (211)
Ona-On (79)
Polityka (211)
Społeczeństwo (320)
Sylwetki (40)
Inne (299)
Poczekalnia (1750)

Subskrypcja
Powiadamianie o nowych felietonach:


Reklama

Ostatnio komentowane
Abonament telewizyjny - za co? (03-09-2016 05:37)
Abonament telewizyjny - za co? (28-08-2016 04:47)
WOŁYŃ 72 ROCZNICA (28-08-2016 04:09)
Już Święta! (28-08-2016 04:05)
Komedia czy tragedia - lekarz nie zając, nie ucieknie (17-06-2016 08:02)

Zaloguj się
Login:
Hasło:
zarejestruj się

Perfumeria internetowa
Domzapachow.pl - perfumeria internetowa

Najpłodniejsi autorzy


Homoseksualizm zwierząt
Homoseksualizm zwierząt

To zaskakujące jak mało różnimy się od zwierząt. To przerażające jak bardzo w interpretowaniu pewnych zachowań. Tu możemy postawić pytanie - "klucz", czy to my jesteśmy gatunkiem mniej tolerancyjnym, a przez to, według opinii publicznej-bardziej "zacofanym", czy to zwierzęta zatraciły swą naturalność przez zbyt nagłą ewolucję seksualizmu, jak i samego homoseksualizmu w ich społeczeństwie?


Nie sposób ukryć faktu, iż gdybyśmy byli gazetą powszechnie znaną, reklamowaną, mielibyśmy większy nakład, to Wojciech Wierzejski napisałby krótka, aczkolwiek sensowną ustawę "o deprawacji homoseksualizmu psów względem obywateli IVRP". Na tym zapewne by się nie skończyło. Roman Giertych zapewne zakazałby mówić o gatunkach ogarniętych "grzechem" homoseksualizmu, czyli Biologię (z szacunku z dużej litery) pozostawiłby na skraju wyczerpania.

W większości przeglądających ten artykuł osobników zrodziło się na samym początku zmieszanie z zainteresowaniem, a dopiero po tym sam sens ogólny tematu. Może i dobrze.

Czy gdy widzimy dwa psy chyżo hasające po trawniku przed blokowiskiem, robimy coś? Czy gdy widzimy je w niedwuznacznych, nazwijmy to, "porachunkach", robimy coś? Nie, ale czy to błąd? Prawo natury mówi, że nie, gdy te "porachunki" dotyczą odmiennych płci. Czy robimy coś złego, gdy nie sprawdzamy dokładnie jakiej płci jest pies, który podbiega do naszego, by najpierw sie pobawić, a potem "może coś więcej"? My popełniamy błąd czy pies, który dopuścił się tego "kary godnego" czynu? Jeśli my, to nic wielkiego, gdyż przecież chcieliśmy umożliwić naszemu pupilkowi apogeum radości z zabawy. Jeśli pies natomiast, to są dwa warianty- jeden mówi o tym, iż to po prostu zwykła kopulacja dwóch samców, czyli przez to pociąg seksualny do osobników tej samej płci, wszak druga o rywalizacji dwóch osobników. Rywalizacja pojmowana jako demonstrowanie w specyficzny sposób swej dominacji nad drugim. Dziwne? Nie, bowiem nie możemy zapominać o wojsku i więzieniu, gdzie inteligenci społeczeństw, wyżywają się między sobą, ukazując swe zacofanie, ale przede wsyzstkim tę samą dominację, którą spotykamy u psów. Dostrzegalne jest tu gołym okiem, wręcz hiperboliczne podobieństwo, tym bardziej, że proces dominacji poprzez homoseksualizm jest spotykany tak samo często, u psów, u kryminalistów, jak u...pawianów.
Omówmy również pierwszy wariant-czysty homoseksualizm. 25% łabędzi czarnych jest wychowywana przez pary homoseksualne-samców. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że wykorzystują samicę tylko do zapłodnienia i wydania na świat potomstwa w postaci jaja, które sami wysiadują, tym samym odtrącając matkę. U pingwinów ta sytuacja ma się trochę inaczej. Samce dopierają się w pary i uparcie spędzają całe życie ze sobą, nawet pozorując wysiadywanie jaj w gnieździe poprzez podkładanie kamieni. Uparty jak pingwin? "Epidemię" homoseksualizmu obserwujemy wśród żyraf, czy też bizonów amerykańskich, gdzie ponad połowa związków jest homoseksualna.

Skąd bierze się ten "rozkwit"? Może takie zachowanie ma być alternatywą do tradycji, a tym samym do natury? Alternatywą, która jasno daje do zrozumienia, iż to nie homoseksualiści naśladują innych, ale to właśnie oni są wzorem dla innych, niż inni dla nich. A może z, jak wcześniej wspomniałem, zatracenia się w ewolucji? Pytań może być wiele, jednak prawdę poznamy już niedługo, ponieważ naukowcy rwą się do pracy i, ku naszemu zdziwieniu, już przeprowadzają szereg doświadczeń.

Na końcu chciałbym zaapelować do ogółu, by brał przykład ze zwierząt. Zabrzmialo dość zabawnie, a wszystko przez ogólne poczucie wyższości nad zwierzętami. Mówią, że stworzenia Panem człowiek jest, nie wiemy jednak który to, a i pewnie nie chcemy go znać. Nie patrzmy na homoseksualizm jak na aberrację, zaś ustalmy dogmat tolerancji, gdyż według mnie właśnie w niej leży meritum akceptacji i granica między fałszem a prawdą, którą narzuca nam społeczeństwo wraz ze środkami masowego przekazu.

kuba
Ocena: 4,45, ilość głosów: 105, ilość wyświetleń: 3893
Oceń ten felieton:

Poleć ten felieton znajomemu


Komentarze

Komentarze do: Homoseksualizm zwierząt
zapytanie
Jeśli mówimy o homoseksualizmie u zwierząt i przerzucamy to na ludzi, TO NIE MOŻEMY KRYTYKOWAĆ POLIGAMII ANI KRZYŻÓWEK (CZYLI ZOOFILI, NP. CZŁOWIEK Z PSEM, JEŚLI PIES SIĘ NA TO GODZI). DLA MNIE HOMOSEKSUALIZM RÓWNA SIĘ PLUS MINUS POLIGAMII CZY ZOOFILII :)
ZNAWCA
09-10-2012 10:11:02 PM

The loans suppose to be useful for guys, which want to organize their career. By the way, this is very easy to get a secured loan.
PEARLIEHowell24
05-06-2010 11:56:12 AM

sfera seksu a sfera uduchowienia
bardzo dobry esej, swieta prawda. ludzka tolerancja, okreslenie moralnosci i normalnosci to nie sa zasady natury. czlowiek powie to be-be i ktos inny sie wtedy rumieni.
Konrad K
16-06-2008 08:40:45 PM

Autor prezentuje poglady nie-chrzescijanskie. Zal mi go ze uwaza siebie za niemalze rownego zwierzeciu. Jesli byloby to prawda, zycie nie ma sensu. Czlowieka cechuje wymiar duchowy. Posiada rozum i ma sily walczyc ze swoim homoseksualizmem, jesli wierzy w to ze homoseksualizm jest moralnie zly. A zwierze "homoseksualista" nie czyni zle bo nie ma wybory, wolnej woli, (ktora ma czlowiek.)

http://aporia.com.pl/walka-o-samostanowienie-sie-aborcja-i-homoseksualizm-cz-2
Piotr
17-09-2007 12:56:34 PM

Felieton nieciekawy i nieczytelny... Proponuję trening. Najlepiej w zaciszu własnego PCeta.
Kristof
09-09-2007 07:26:45 PM

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz do: Homoseksualizm zwierząt
Tytuł
Treść
Autor
Wpisz tekst z obrazka:

Copyright by felieton.pl 2004. InetMedia - pozycjonowanie stron www, Linki, Felietony
Felieton.pl poleca: Hotele w krakowie, Cityinfo